SUDJELOVALI SMO NA JOŠ JEDNOM DUMOTIONU

Autor: Elena Čengija, 1. 5. 2024.

Već skoro 10 godina najpoznatija dubrovačka utrka sportski je mamac za naše učenike koji svake godine u sve većem broju sudjeluju ne samo kao volonteri već i kao trkači. Ovaj su put u pratnji svojih profesora od Sustjepana do Komolca podržavali sve sudionike režući voće, nudeći vodu, sokove i energetska pića svima kojima je trebala okrjepa, ali posebno navijanje ipak su sačuvali za svoje školske prijatelje i svoju profesoricu Andreu Klečak koja se ove godine okitila svojom sedmom Dumotion medaljom iz 21K utrke!

Naši su mališani od 1. do 4. razreda pak sudjelovali u Dječjoj utrci Stradunom par dana ranije, a veselje koje je uslijedilo nakon uspješnog prolaska kroz cilj nabolje ćete doživjeti kroz fotografije.