Učenice OŠ Mokošica idu na državno natjecanje iz sportske gimnastike

Autor: IVANA OBRADOVIĆ, 14. 4. 2016.

Učenice OŠ Mokošica osvojile su prvo mjesto na Županijskom prvenstvu osnovnih škola u sportskoj gimnastici koje se održalo 8. travnja u Osnovnoj školi Blato. S osvojenih 148,05 bodova bile su bolje od učenica OŠ Blato koje su osvojile 147,20 bodova. Osnovnu školu Mokošica predstavljale su sljedeće učenice:  Dora Peručić, Matea Franquelli, Matea Buljan, Matea Maslać, Maris Brković, Ramona Popović, Ivana Džamonja i  Bruna Poša.

Učenici OŠ Mokošica s osvojenih 145,15 bodova osvojili su drugo mjesto, a pobijedili su ih učenici OŠ Blato s osvojenih 150,25 bodova. U muškoj konkurenciji našu školu predstavljali su: Filip Matušan, Kristijan Lazzari, Mario Lonco, Josip Hrnkaš, Mauricio Bratičević i Toni Grgurević.

Učenice OŠ Mokošica ovom pobjedom osigurale su nastup na Državnom prvenstvu koje će se održati 1. i 2. svibnja u Osijeku.

Čestitke našim učenicama i učenicima!

Ivan Prce, prof.