Maskenbal u OŠ Mokošica

Autor: IVANA OBRADOVIĆ, 12. 2. 2016.

Maškarani školski dan održan je u našoj školi  8. veljače 2016. godine.

Učenici prvih, drugih, trećih i četvrtih  razreda  predstavili su se  maštovitim kreacijama, nadmetali se u više duhovitih igara i dobro zabavljali izvodeći maštovite plesne koreografije.

Nakratko su zaboravili zadaće i učenje i postali likovi iz bajki, romana, filmova; povijesne osobe, gusari, klauni, princeze, balerine, Spidermani. Lijepo je bilo netko drugi biti i iza maske lice skriti.

Plesa, igre i zabave nije nedostajalo. Veseli, maskirani i raspjevani učenici uistinu su se zabavili. Ukusne krafne bile su slatko iznenađenje. Osjetila se čar veselih maškaranih dana.

Maskenbal je završio uz pjesme  po želji učenika i podjelu nagrada pobjednicima.

Fotografijama u fotogaleriji donosimo dašak ugođaja s ovogodišnjih maškara.

Učiteljica Mare Safret