OBAVIJEST O NAČINU ODRŽAVANJA NASTAVE OD PONEDJELJKA, 12. TRAVNJA

Autor: Ružica Sikirić, 9. 4. 2021.

Od ponedjeljka, 12. travnja 2021. g. nastava u OŠ Mokošica odvijat će se prema sljedećim modelima:

učenici razredne nastave od 1. do 4. razreda nastavu će u cijelosti pratiti u školi, i to prema sljedećem rasporedu:

1. razredi - od 13.00 sati

2. i 4. razredi - jutarnja smjena (od 8.00 sati)

3. razredi - popodnevna smjena (od 14.00 sati).

Učenici predmetne nastave od 5. do 8. razreda nastavu će pratiti prema modelu B, odnosno dijelom u školi, a dijelom na daljinu. Nastavu u školi će sljedeći tjedan pratiti učenici koji su u razrednom e-Dnevniku navedeni pod neparnim rednim brojem, a učenici koji su pod parnim rednim brojem, nastavu će pratiti na daljinu. O načinima izvođenja nastave na daljinu i slanju nastavnih materijala bit će obaviješteni u aplikaciji Teams. Ovako podijeljene skupine učenika izmjenjivat će se svaki tjedan.

Za učenike predmetne nastave koji od ponedjeljka kreću u školu vrijedi sljedeći raspored:

6. i 8. razredi - jutarnja smjena (od 8.00 sati)

5. i 7. razredi - popodnevna smjena (od 14.00 sati)