PRIJEM PRVAŠIĆA

Autor: Ružica Sikirić, 2. 9. 2020.

Dragi učenici i poštovani roditelji!

Prijem prvašića održat će se u ponedjeljak, 7. 9. 2020. godine u školskoj dvorani s početkom u 8. 30 sati za 1. a i 1. b razred te u 8. 45 sati za 1. c, 1. d  i 1. razred P. Š. Osojnik.

Stručna služba škole će vas telefonski kontaktirati u petak, 4. 9. 2020. godine kako bi vas obavijestili u kojem se razredu nalazi vaše dijete i kako bi se prilikom dolaska u ponedjeljak mogle primijeniti sve potrebne epidemiološke mjere. Učenici dolaze u pratnji jednog roditelja koji mora obvezno nositi masku te na ulazu dezinficirati ruke i noge.

Učenici 1. a i 1. b razreda ulaze s jednim roditeljem u 8. 15 sati na glavni ulaz škole i zajedno s učiteljicama idu u dvoranu.

Učenici 1. c i 1. d razreda te učenici s Osojnika ulaze s jednim roditeljem u dvoranu u 8.45 na glavni ulaz dvorane.

Nakon pozdravnog govora, učenici zajedno sa svojim učiteljicama idu u svoj razred sljedećim rasporedom:

- 1. a  i 1. b razred u 8. 40 idu sa svojim učiteljicama i jednim roditeljem u razred nakon pozdravnog govora u dvorani

- 1. c, 1.d razred i učenici s Osojnika u 8. 55 sati idu sa svojim učiteljicama i jednim roditeljem u razred nakon pozdravnog govora u dvorani.

*** Učitelji su pripremili udžbenike za svoje učenike koji će ih dočekati prvi dan u školi i koje će roditelji prvašića isti dan preuzeti.

*** Produženi boravak za učenike prvih razreda počinje u utorak,  8. 9. 2020. godine od 11.30 do 16.30 sati, a produženi boravak za učenike drugih razreda počinje u utorak, 8. 9. 2020. godine od 7.30 do 12.30 sati.

dr. sc. Petra Đapić Caput, ravnateljica