BOŽIĆNI SAJAM

Autor: IVANA OBRADOVIĆ, 15. 12. 2019.

Učenička zadruga „Tezoro“ poziva vas u hol OŠ Mokošica na božićni sajam koji počinje 16. prosinca 2019. Učenici će prodavati platnene vrećice koje su oslikavali i u koje možete staviti svoje poklone za pod bor te iskoristiti za odlaske kupovinu i slično. Zamijenimo plastične vrećice platnenima i djelujmo u korist prirode! Na sajmu će se prodavati i ukrašeni keksići koje su učenici sami izrađivali uz pomoć Fani Knego Pijević, majke našeg učenika, kojoj najtoplije zahvaljujemo na nesebičnoj pomoći, ideji i vremenu. Zahvaljujemu i gospodinu Dubravku Franji na doniranju ticino mase za ukrašavanje keksića.
Velika hvala svim učenicama i učenicima od 3. do 8. razreda koji su sudjelovali u radionicama ukrašavanja platnenih vrećica i izradi i ukrašavanju keksića za ovaj prodajni sajam čiji će prihod u potpunosti biti uplaćen u humanitarnu svrhu.
Sva ova mala djela učinjena su s ljubavlju. Potičemo i vas da nastavite činiti mala velika djela ljubavi.

Fotografije s radionica možete pogledati ovdje.

predmetna učiteljica Ivana Konsuo Batarilo