OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE

Autor: IVANA OBRADOVIĆ, 2. 9. 2015.

Dragi roditelji,

prijem prvašića održat će se u ponedjeljak 7. 9. 2015. godine u 9  sati u holu škole. Nakon priredbe prvašići će se sa svojim učiteljicama uputiti u školske učionice.

Nastava za treće, pete i sedme razrede počinje u ponedjeljak 7. 9. 2015. u 11 sati i trajat će do 13 sati, a za učenike drugih, četvrtih, šestih i osmih razreda nastava će trajati od 14 do 16 sati. Prvi školski sat , na kojem će se učenicima podijeliti raspored sati, trajat će 45 minuta dok će se dalje nastava odvijati prema skraćenom rasporedu od 15 minuta po školskom satu kako bi učenici mogli dobiti upute za uspješan početak nove školske godine. Napominjemo učenicima kako na prvi školski dan nije potrebno donositi knjige i školski pribor.

v. d. ravnateljica,

Petra Đapić Caput