POČETAK ŠKOLSKE GODINE

Autor: Ružica Sikirić, 2. 9. 2020.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

bliži se početak još jedne školske godine. Iznimno se veselimo ponovnom dolasku naših učenika u školu.

Učitelji su pripremili udžbenike za svoje učenike koji će ih dočekati prvi dan u škole u njihovoj učionici. Učenici trebaju u ponedjeljak ponijeti torbu u koju će staviti jedan dio udžbenika, a drugi će dio udžbenika ponijeti u utorak.

Učenici također trebaju sa sobom ponijeti kemijsku olovku i blok u koji će napisati sve potrebne obavijesti.

Ove školske godine radit ćemo u smjenama kao i do sada, te će svaki razred imati svoju učionicu dok će se učitelji izmjenjivati prema rasporedu sati kako bi se smanjio prolazak i miješanje velikog broja učenika. Molimo učenike od petog do osmog razreda da prvi dan škole ponesu maske, a u ponedjeljak će im, zajedno s udžbenicima, biti podijeljene perive maske koje je osigurao Grad Dubrovnik.

Prvi roditeljski sastanak održat će se na otvorenom, u dvorištu škole, prema rasporedu koji ćete dobiti od svojih razrednika.

Informacije za roditelje tijekom školske godine održavat će se online ili telefonskim putem dok se ne promijeni epidemiološka situacija.

Službene e-mail adrese djelatnika možete pronaći na službenim stranicama škole, a u slučaju neophodne potrebe dolaska u školu, potrebno je kontaktirati djelatnika koji će odrediti točan termin dolaska u školu.

dr. sc. Petra Đapić Caput, ravnateljica