O ČEMU SVE PIŠEMO

Autor: IVANA OBRADOVIĆ, 24. 10. 2019.

U srijedu, 23. 10. 2019. učenice 4. b razreda Mara Crnčević, Iva Džakula i Rebeka Kujundžić  sudjelovale su u manifestaciji Foruma mladih „O čemu sve pišemo”. Manifestacija je održana u  Ogranku Lapad Narodne knjižnice. Naše su se učenice predstavile samostalnim literarnim radovima, pjesmama „Moja domovina”, „Jesen je stigla” i „Moj grad”. Sve je proteklo u ležernom i zabavnom ozračju, uz poticaj učenicima da i dalje pišu i sudjeluju u nadi da će i oni svojim djelima  jednoga dana puniti police knjižnica.

učiteljica Inge Brunsko